Bogatepeden.com

Boğatepeden.com'da Kars Boğatepe Köyü'nde, geleneksel peynircilik teknikleri kullanılarak üretilen, özgün lezzetli peynirleri sizlerle buluşturuyoruz. Yörenin zengin bitki çeşitliliği ve merada otlayan hayvanların sütünden yapılan peynirler, yüksek rakımın verdiği farklılıkla Kars yöresinin coğrafya ve kültürüne ait lezzetleri ile ünlüdürler. Bizim amacımız, sürdürülebilir tarım pratikleriyle üretilen, Coğrafi İşaretli Ürün olarak tanınan Kars Balı ve Kars Kaşarı gibi ürünleri en kaliteli şekilde sizlere ulaştırmaktır.

Kars Boğatepe köyünden!

Boğatepe Köyü, Kars-Göle yolu üzerinde, Kars Merkez’e yaklaşık 1 saat uzaklıkta bulunur. Peynircilik kültürümüzle tanışmak, onu köylülerden dinlemek ve peynirleri, diğer lezzetlerimizi yerinde tatmak isteyen herkesi Boğatepe’ye davet ediyoruz.

Peynir Yapmak Bizim Geleneğimiz!

Kars Boğatepe köyünde en iyi peynir üreticileriyle işbirliği yapıyor, bu sayede en kaliteli ve lezzetli peynirleri en hızlı şekilde sizlere sunuyoruz. Üreticilerimizle sürekli olarak işbirliği içinde çalışıyor ve onların üretim yöntemleri, ürün kalitesi ve lezzetleri hakkında güncel bilgilere sahip oluyoruz. Ayrıca, üreticilerimizin ürünlerinin en doğal haliyle sizlere ulaşmasını sağlamak için, ürünleri en kısa sürede ve en uygun fiyata sizlere sunuyoruz. Böylece, Kars yöresinin peynir kültürünü doğrudan üreticilerden tatma imkanına sahip oluyorsunuz"

Memnuniyet Garantisi

Müşteri memnuniyeti bizim en büyük önceliğimiz.Ürünlerimiz en yüksek kalite standartlarına uygun olarak seçilip, paketlenerek sizlere ulaştırılır, yine de yaşanabilecek her türlü memnuniyetsizlik için, herhangi bir bahane üretmeden ürünlerimizi iade kabul ediyoruz.